Dojazd i parkowanie

Poniżej przedstawiamy informacje pomocne w dotarciu na miejsce konferencji czyli na ul. Fredry 10.

W Poznaniu obowiązują bilety czasowe, najpopularniejsze są 10 minutowe. Można je kupić w biletomatach ustawionych w punktach przesiadkowych, w kioskach lub w automatach wewnątrz niektórych pojazdów komunikacji miejskiej.

Dojazd z lotniska

Z lotniska Poznań – Ławica do centrum można dojechać miejskim autobusem linii 59 z przystanku zlokalizowanego tuż przy terminalu pasażerskim. Wysiąść należy na przystanku „Kaponiera” i dojść na piechotę na ul. Fredry 10 lub po przejściu na przystanek Rondo Kaponiera podjechać 2 przystanki tramwajem linii 8.

Dojście i dojazd z dworca PKP/PKS

Z dworca PKP/PKS najłatwiej dojść na piechotę ul. Dworcową, później w prawo, przeciąć skrzyżowanie z ul. Św. Marcin i wzdłuż Zamku Cesarskiego dojść do ul. Fredry.

Można również dojechać dwa przystanki autobusem linii 68.

Dojazd samochodem z autostrady A2

Zjazd na węźle Poznań Luboń, dalej ul. Dolna Wilda i Droga Dębińska do ul. Królowej Jadwigi. Następnie w lewo i po przejechaniu ok. 1400m lekki skręt w prawo w Al. Niepodległości. W rejonie ul. Fredry szukanie parkingu w centrum, np. na ul. Wieniawskiego lub Libelta.

Dojazd samochodem z zachodniej obwodnicy Poznania

Wjazd DW 307 ul. Bukowska aż do ronda Kaponiera i szukanie miejsca postojowego w rejonie centrum.

Parkowanie

W Poznaniu obowiązuje strefa płatnego parkowania. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://zdm.poznan.pl/parkowanie.php