Partnerzy

Neptis S.A. jest producentem, dostawcą i operatorem innowacyjnych rozwiązań z obszaru monitoringu pojazdów, nawigacji samochodowej, systemów raportowania pracy pracowników mobilnych oraz twórcą unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik.

 

Stowarzyszenie Wikimedia Polska, którego celem jest promocja i wspieranie projektów Wikimedia Foundation, a także działanie na rzecz rozwoju społeczności skupionej wokół tych projektów. Do celów Stowarzyszenia należy rozwój powszechnego dostępu do wiedzy, propagowanie wolnych licencji oraz wspieranie rozwoju Wikimedia Foundation, zapewniającej dostęp do Wikipedii, wolnej encyklopedii, a także innych projektów.

 

Sweco Consulting Sp. z o.o. to wiodąca w Europie firma z branży architektoniczno-inżynieryjnej. Jej główna działalność skupia się na doradztwie, planowaniu i projektowaniu miast przyszłości, dostosowanych do sposobu funkcjonowania nowoczesnego społeczeństwa. Efektami realizowanych projektów są między innymi wdrożenia w postaci ekologicznych budynków i efektywnej infrastruktury umożliwiające optymalizację przestrzeni publicznej.

Od kilku lat firma Sweco Consulting Sp. z o. o. skutecznie wykorzystuje technologię GIS, którą sukcesywnie wdraża w kolejnych oddziałach firmy na terenie całej Polski.

Systemy informacji przestrzennej stały się podstawą analiz w wielu projektach, a oprogramowanie oraz dane opensource są kluczowym elementem umożliwiającą codzienną pracę zespołu.

 

Gry miejskie i terenowe – przygoda, technologia i integracja.